تبلیغات
معلم روستا - تصمیم کبری

       دوستان وهمکاران مجازیم؛عمرتون پایدار وزندگیتون برقرار
هدف من از برپایی جشن تولد همکاران در وبلاگ معلم روستا تقدیر از همکاران فرهنگی که پیامبران جامعه و از سرمایه های غنی کشور عزیزمون ایران هستند«بعنوان یک عضو کوچیک جامعه فرهنگیان که سالهای اخرشو داره میگذرونه» در محیطی سالم بود که شما همکاران خوب وبا محبت هم می آمدین و تبریکی وهدیه ای به همکار صاحب جشن میدادین و و در نتیجه موجبات آشنایی بیشتر دوستان با یکدیگر فراهم میشد.تا بتوانند از مطالب فرهنگی و اموزشی ودرسی یکدیگر بیشتر وبیشتر بهره گیرند.

      درین جشنهای مجازی ما ؛نه توهینی بود و نه اساعه ادبی و نه حرف نامربوطی خدای نکرده به صاحب جشن (خانم یا آقا)که هدایا و کامنتهای دوستان گواه این مدعایند....

      اما فردی کوته بین و تنگ نظر که هویتش هم مشخص شده موجبات ازار واذیت اینجانب و خانم برمکی محترم ومعزز را فراهم نموده است همانی که چند کامنتش رو هم در پستهای قبلیم تاییدکرده ام همراه با پاسخ...

      لذا با توجه به توضیحات گفته شده خدمت شما همکاران گرامی؛"آینده سازان ایران بزرگ وپیامبران جامعه اسلامی"؛این پست تولد همراه با هدایای زیبای برداشته میشود تا بهانه ای برای نااهلان ونامردمان نباشد.

      با تشکر از تمامی شما همکارن گرامی و معزز که برای همکار ساعی وتلاشگرمون سرکار خانم برمکی سنگ تموم گذاشتین با حضورتون در جشن بی ریا و صمیمی همکاران فرهنگی و تقدیم هدایا ی قشنگتون بهمراه کامنتهای زیباتون.

     بهترینهارو برای شما دوستان مجازی و همکاران فرهنگیم خواهانم و از خدای متعال ارزوی هدایت تمامی حاسدان و مغرضان رو دارم.

یاحق معلم روستا


                         
طبقه بندی: جشن تولد، دانستنیها،
برچسب ها: جشن تولد، حسد حاسدان،

تاریخ : دوشنبه 2 تیر 1393 | 08:15 ق.ظ | نویسنده : علی اکبر خاموشی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.